TAGRM help om grond met miskompos in China se distrik te voed

Vir 'n lang tyd was vee- en pluimvee-afvalbehandeling 'n moeilike probleem vir boere.Onbehoorlike behandeling sal nie net die omgewing besoedel nie, maar ook die waterkwaliteit en die waterbron.Deesdae, in Wushan County, word mis in afval verander, vee- en pluimvee-afval sal nie 'n las vir boere word nie, maar boere en boere het groter ekonomiese voordele gebring.

 

Werkers by die 50 000 ton organiese bemestingsaanleg by Wushan County se streeksentrum vir die behandeling van vee-afval in die dorpie Wenjiasi, 10 Maart, word vragmotorvragte organiese mis, verwerk deur diep kompos, na die landerye van die hardebaai-dorpie verskeep.
Die dorpenaar Wang fuquan maak die grond op om boontjies in die dorpie Hardbaai te plant.Toe die mis in die lande aankom, kon hy nie wag om dit te begin strooi nie.“my stuk grond is ongeveer 1 300 m², en dit het vroeër duisende yuan gekos net om kunsmis te koop ensovoorts.Hierdie jaar het die dorpsregering die provinsie se landbou-ontwikkelingsmaatskappy gekontak om ons van baie goeie organiese bemesting te voorsien.Die bone wat met organiese kunsmis gekweek word, is nie net van goeie gehalte en hoë opbrengs nie, maar sal ook goed verkoop, Wang is baie welkom.

kompos mengmasjienWang is besig om die land te bemes

Hard Bay Village is een van die dorpies in die hoogland-somergroente-aanplantingsbasis in die Xiliang-omgewing van Wushan County.Hierdie jaar het hulle hul pogings voortgesit om 'n rykmensebedryf te kweek en te ontwikkel, wat deur boonaanplanting oorheers word, daar word beplan om 'n 33,3000 m² demonstrasieterrein vir die voortdurende aanplant van bone te bou.Die dorpsekretaris, Wang Yongfu, het gesê, “vanjaar sal ons dorpie Hard Bay 'n demonstrasieterrein van 33 3000 m² vir boontjies bou.Die provinsie landbou-ontwikkelingskorporasie het meer as 500 ton diere- en pluimveemis aan die massas verskaf, wat ons dorpie se industriële ontwikkeling sal help om die mense te verryk.”

kompos draaier

 

Die 50,000-ton produksie-aanleg vir organiese kunsmis in Wushan County is 'n projek van herwinning van vee- en pluimvee-afval, wat in 2020 deur die County Agricultural Development Corporation van stapel gestuur sal word, en diekompos draaiermasjien is verskaf deurTAGRMvir die organiese behandeling van afval.Nadat die projek voltooi is, kan 150 000 ton afval geabsorbeer en behandel word, en baie soorte bio-organiese kunsmis, soos organiese kunsmis, bio-bakteriële kunsmis en organies-anorganiese spesiale kunsmis, kan na die omliggende groente-aanplanting geproduseer word. basisse en graanplanting, sal dit die probleem van grondverdigting wat veroorsaak word deur oormatige gebruik van chemiese kunsmis effektief oplos, die huidige situasie van omliggende plantbedryf verbeter en die ontwikkeling van plaaslike groen plant- en teelbedryf bevorder.

M4800-komposdraaier

kompos laai

Behandelde miskompos deur TAGRM komposdraaier word gelaai

Tot dusver het die streeksgesentraliseerde behandelingsentrum vir vee- en pluimvee-afval in Wushan County meer as 80 000 ton mis van veeplase in die provinsie versamel en behandel, 40 000 ton hoëgehalte mis geproduseer en meer as 30 000 ton mis verskaf na die diensareas.
As jy enige ander vrae of behoeftes het, kontak ons ​​asseblief op die volgende maniere:
whatsapp: +86 13822531567
Email: sale@tagrm.com


Postyd: 15-Mrt-2022